Jana Juharová
21/08/2019

Chcem sa poďakovať škole REBOLI za super prístup .Navštevujem kurz nemčiny a som veľmi spokojna.P.riaditeľke PhDr Uzíkovej vyjadrujem veľku vďaku za úžasny výklad učiva.


Zuzana Maximová
18/08/2018

Po ukončení jazykových kurzov z nemčiny rada by som sa poďakovala pani PhDr. Viere Uzíkovej za jej vysoko profesionálny ako aj ľudský prístup počas celej prípravy na skúšku z jazyka nemeckého. Po absolvovaní už viacerých kurzov na iných školách, bola pre mňa Jazyková škola Reboli s.r.o. najlepšou voľbou. Vrelo odporúčam všetkým záujemcom o nemčinu jednoznačne využiť služby spoločnosti Reboli s.r.o.


Simona Drobňaková
26/06/2018

Jazyková škola Reboli je najlepšia v Košiciach. Aj napriek mojej náročnej práci a niekedy nedostatku času na prípravu hodín vidím progres v štúdiu. Chcem sa veľmi poďakovať PhDr. Uzíkovej za jej
vysoko profesionálne vedenie hodín, ústretovosť, za snahu posunúť ma na želanú jazykovú úroveň! Pokiaľ skutočne chcete vidieť progres v štúdiu určite odporúčam REBOLI.


Tomáš Pučan
30/05/2018

V jazykovej škole Reboli som absolvoval prípravný kurz na skúšku Goethe-Zertifikat. Týmto by som sa chcel poďakovať pani lektorke PhDr. Uzíkovej za jej vysoko odborný, profesionálny a zároveň priateľský prístup na hodinách. Jazykovú školu Reboli odporúčam každému.


Katarína Lakatošová
13/03/2018

Absolvovanie individuálnych jazykových kurzov v Reboli bolo najlepšie rozhodnutie, aké som mohla z hľadiska progresu v jazyku spraviť. Hodiny som absolvovala s kamarátkou , s ktorou sme boli na rovnakej úrovni v jazyku. Chcem sa veľmi poďakovať PhDr. Uzíkovej za jej individuálny prístup a snahu skutočne dotiahnuť človeka na zdolanie úrovne jazyka , ktorú potrebuje , s maximálnou úspešnosťou.

Ďakujem


Judi Tha
25/01/2018

Akurat som ukoncila kurzy pripravy na skusku z nemeckeho jazyka v v tejto jazykovej skole. Velmi by som sa chcela podakovat mojej pani lektorke za vsetku namahu, ktoru na hodinach vynalozila a za mily a ochotny pristup. Rovnako sa chcem podakovat pani PhDr. Uzikovej. Tuto jazykovu skolu rada odporucim celemu okoliu :-)


Lívia Komjáthyová
08/01/2018

Nedávno som absolvovala kurzy nemeckého jazyka v jazykovej škole REBOLI a bola som nadmieru spokojná. Aj touto cestou sa chcem poďakovať milej a veľmi profesionálnej lektorke, PhDr. Viere Uzíkovej za zaujímavé a osožné hodiny, na ktoré som sa vždy tešila. Vrelo doporučujem túto jazykovú školu.


‎Kristina Takacsova‎
26/09/2017

Ďakujem Goethe-Institutu a jazykovej skole Reboli za 1-mesacne štipendium a tým aj za jedinečnú možnosť zúčastniť sa 4-tyzdnovej intenzívnej výučby nemčiny v Goethe-Institute v Nemecku.


Peter Hanák
09/07/2017

Jazyková škola Reboli opätovne získala ocenenie najlepšia jazyková škola v Košickom kraji, a podľa môjho skromného názoru je najlepšou jazykovou školou na Slovensku. Mal som tu možnosť navštevovať kurzy vedene profesionálnymi a erudovanými lektormi, ktorí sa v daných jazykoch cítia ako doma. Absolvoval som troj, niekedy i štvorhodinové vyučovanie, kde som musel byt neustále v strehu, aká otázka príde nasledujúce a tým plnou mysľou vtiahnutý do jazyka. Lektorky mi nedopriali ani sekundu voľného času, čo hodnotím veľmi pozitívne, pretože človek sa okrem učenia jazyka, naučí i v jazyku rozmýšľať. Okrem odbornosti lektorov, by som chcel vyzdvihnúť i ľudsky prístup, keď som potreboval nejakú hodinu zrušiť alebo nahradiť, vždy mi vyšli v ústrety, čo sa v dnešnej dobe vidí už len zriedka. V neposlednom rade treba spomenúť prijemnú atmosféru na hodinách, vďaka ktorej čas ubehne veľmi rýchlo, a človek sa ani nenazdá, a už dostáva domáce úlohy na ďalšiu hodinu.

Ak sa chcete skutočne cudzí jazyk naučiť a myslite si, že ste antitalent na jazyky, čo bol mimochodom i môj prípad, nemôžete spraviť lepšie rozhodnutie ako rozhodnúť sa pre jazykovú skolú Reboli.


‎Majka Grohoľová
08/05/2017

REBOLI jazyková škola je škola, ktorú keď raz navštívite, nikdy ju nechcete opustiť! Škola, do ktorej sa vždy rada vraciam. Absolvovala som v nej letný jazykový kurz, neskôr aj prax, ako študentka nemčiny a nakoniec ďalší kurz! Nemôžem tejto škole nič vytknúť! Lektorky sú ústretové, flexibilné, a čo je najdôležitejšie, sú na PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI! Spolu so študentami sa tešia z úspechu a smútia z neuspechu! Ale o akom neúspechu to tu píšem? Za pomoci tejto jazykovej školy môžete kľudne na slovo neúspech zabudnúť!
Ďakujem Vám!

Boli ste spokojný/nespokojný s jazykovou školou REBOLI ?

Napíšte nám prosím recenziu:

* Vyplňte prosím všetky povinné polia označené hviezdičkou

Pre odoslanie formulára potvrďte pole "Nie som robot" a zodpovedajte zobrazenú otázku.