Zsófia Szabó
19/09/2023

V prvom rade, by som sa chcela poďakovať za výnimočný prístup. Som študentka VŠ prestupujúca na štúdium do Viedne. K zapisu mam predložiť certifikat z nemčiny. Jazykova škola Reboli mi umožnila urobiť skúšku v mimoriadnom termíne a okrem toho mi boli nápomocní s prípravou na skúšku. Ďakujem všetkým za prípravu, za láskavosť, profesionalitu, ale aj zato, že mi boli celý čas oporou. Prajem Vám veľa spokojných klientov


Zuzana Subovicsová
14/03/2022

Pracujem v turizme a príchod pandémie znamenal pre mňa nútené prerušenie práce. Rozhodla som sa vrátiť k nemčine a po absolovaní rôznych testovacích hodín som si vybrala Reboli. Prvýkrát sa mi stalo, že na hodiny som sa tešila, až jedného dňa som zistila, že tento neľahký jazyk som si naozaj obľúbila. To všetko vďaka p.Uzíkovej, kvôli jej profesionálnemu ale aj ľudskému prístupu. Príjemné prekvapenie nastalo aj po návrate do práce. Oveľa ľahšie sa mi šprechovalo, nehľadala som slová, tie prichádzali samé. Zlepšenie úrovne bolo citeľné. Komunikovať s turistami mi spôsobovalo oveľa väčšiu radosť než predtým. Rok výučby v

Reboli hodnotím ako mimoriadne prospešný a prínosný a jedno zmojich najlepších rozhodnutí. Vrelo odporúčam.


Diana Hlušková
10/12/2020

Rada by som sa poďakovala celému kolektívu Jazykovej škole Reboli. Snažili ste sa všetkými silami do mňa vštiepiť gramatiku a učivo z nemeckého jazyku, aj keď to niekedy nebolo ľahké. Ale podarilo sa. :) Veľká vďaka patrí PhDr. Mikolajovej za jej odbornosť a kreatívny prístup. Všetkým čo rozmýšľajú nad jazykovým kurzom vrelo odporúčam jazykovú školu REBOLI. Určite do budúcna rozmýšľam aj nad ďalším kurzom a samozrejme nad skúškou v tejto škole. Dankeschön und hoffentlich bis bald. Ďakujem!


Dávid Sabol
06/10/2020

Z mojej strany veľká spokojnosť. Mám za sebou už okolo 15 hodín NJ a zatiaľ môžem povedať, že lektorka je skvelá (profesionálna, zábavná a kvalitná), priestori sú fajn (lokalita, interiér, pomôcky etc...) a riaditeľka školy veľmi ústretová. Taktiež cítim veľký progres v mojej nemčine. Vrelo odporúčam :)


Fille Souriante
28/04/2020

Kvalitná jazyková škola, ktorá udržuje vysoký štandard, prepracovanú prípravu metodiky výučby cez profesionálny tím lektorov. Vrelo odporúčam.


Katarína Laky
28/04/2020

Do reboli som prestúpila z inej jazykovej školy. Neviem si túto zmenu vynachváliť. Skutočne profesionálny prístup lektorky aj individuálny prístup k potrebám doplnenia učiva je to čo sa v iných jazykových školách ťažko nájde. V Reboli som absolvovala individuálne hodiny nemčiny a vrelo ďakujem PhDr. Uzíkovej za jej zanietený prístup a snahu naučiť a pripraviť svojich žiakov na 100% z úrovne jazyka akú potrebujú.


Jozef Ondík
28/04/2020

Dnes som absolvoval skúšku z nemeckého jazyka v jazykovej škole Reboli. Veľmi príjemne ma prekvapil pozitívny a ústretový prístup Lektoriek. Samotný priebeh skúšky bol taktiež na veľmi vysokej úrovni. Môžem len vrelo odporúčať všetkým, ktorí uvažujú o jazykovej skúške..


Marko Morávek
28/04/2020

Vysoká úroveň jazykovej školy, výborní ľudia a super podmienky pre štúdium nie len počas normálneho stavu, ale aj v rámci karanténnych opatrení (hodiny prebiehajú dištančnou formou cez Skype, podklady sú zasielané mailom) sú výhody, ktoré predurčujú túto školu byť jednou z TOP na Slovensku. Som rád, že som sa pri výbere JŠ rozhodol práve pre ňu


Adela Tusanova
28/04/2020

Keď som sa rozhodovala pre jazykovú školu vyučujúcu nemecký jazyk v Košiciach, Reboli ma zaujala z dvoch dôvodov:
1. Ako jediná v KE je akreditovaná na vykonávanie Goetheho certifikátu,
2. Niekoľko rokov po sebe získala ocenenie Naj jazyková škola v Košickom kraji.

Po niekoľkých mesiacoch výuky viem, že som sa rozhodla dobre. V minulosti som absolvovala niekoľko kurzov z práce, prešla "rukami" mnohých lektorov. Žiaľ často boli hodiny pomalé a frustrujúce, prípadne lektori polovicu času "prekecali" v slovenčine.

Práve preto oceňujem profesionálny prístup pani Uzikovej - za hodinu a pol budete len zriedkavo počuť slovenčinu, gramatiku vám vysvetlí tak, že ju budete ovládať aj o polnoci a donúti vás rozprávať. Z každej hodiny je cítiť, že cieľom nie je hodinu "odbiť", ale napchať nám do hlavy maximum.

Aktuálna situácia s COVID-19 nás prinútila prejsť na online výučbu cez Skype - aj keď som bola spočiatku skeptická, funguje to výborne (možno aj lepšie, ako v učebni).

Samozrejme, učiť sa už musím sama a tak ostáva len veriť, že to na ten certifikát nakoniec dotiahnem


Simona Drobňaková MUDr.
27/03/2020

Jazyková škola REBOLI s.r.o pripravuje vynikajúce podmienky pre študentov. Výučba je vedená profesionálnym lektorom, ktorý pripravuje hodinu zaujímavým spôsobom a postupuje podľa medzinárodných odporúčaní pre splnenie skúšky a dosiahnutia Goetheho certifikátu. Lekcie je možné si dohodnúť individuálne alebo v skupinke. Možem si vybrať počet hodín v týždni aj jej dĺžku trvania. Som individálna študentka nemeckého jazyka. Ako obrovský benefit hodnotím maximálne prispôsobenie výuky požiadavkám študenta. Hodiny sú dynamické, obsahovo veľmi zaujímavé, zmysluplne štruktorované. Veľmi oceňujem aj možnosť náhrady hodiny v prípade nevyhnutosti ak je hodina zrušená 24h vopred, tým pádam neprepadá. Som veľmi spokojná a určite odporúčam.


Jana Bandáková
22/03/2020

V jazykovej škole Reboli som mala možnosť absolvovať skupinové kurzy z nemeckého a individuálny kurz z anglického jazyka. Moja skúsenosť je po každej stránke veľmi pozitívna, od profesionality lektorov cez flexibilnú a ústretovú komunikáciu po príjemnu a motivačnú atmosféru na samotných hodinách. Touto cestou by som zároveň rada vyjadrila všetkým veľkú vďaku a mnoho ďalších úspechov.


Mária Grohoľová
22/03/2020

Ich habe bei der Sprachschule Reboli in Košice vor 3 Jahren eine Hospitation absolviert. Damals habe ich Deutsche Sprache an der Universität Pavol Josef Safarik in Košice studiert. Nach zwei Semestern an der Universität des Saarlandes in Deutschland (wo ich mein Erasmus gemacht habe),hatte ich die Möglichkeit mein erstes Praktikum bei dieser Sprachschule zu machen. Es hat insgesamt 7 Monate gedauert. Ich habe in mehreren Gruppen unterrichtet. Am Anfang hatte ich Angst. Aber Frau Doktor Uziková hat mich immer unterstützt. Es hat mich so hoch motiviert weiter zu studieren und die deutsche Sprache noch mehr zu lieben. Ich habe sowohl Kinder als auch Erwachsene unterrichtet. Immer wenn ich Fragen zum Unterricht hatte, konnte ich Sie Frau Doktor Uzikova stellen. Didaktische Methoden, die diese Sprachschule benutzt, habe ich zuerst praktisch erlebt und als ich mein Masterstudium Germanistik al Fremdsprache an der Julius-Maximilians-Universität Würzburg angefangen habe,habe ich alle diese Prinzipien auch theoretisch gelernt. Das Praktikum hat mir sehr geholfen um wenig Angst zu haben, und es hat mir auch gezeigt, dass es der richtige Weg für mich ist! Viele Menschen können darüber nur träumen so eine Erfahrung zu haben. Frau Doktor Uziková hat so viele Erfahrungen und benutzt so viele mnemotechnische Hilfsmittel, die ich Dank dieser Erfahrung gelernt habe . Tolle Sprachschule, tolle Lektorinnen, tolle Erfahrung. Dankeschön und hoffentlich bis bald. Mária Grohoľová, Studentin der Universität Julius-Maximilians in Würzburg.


Jozef Horváth
22/03/2020

Ďakujeme celej škole, že sa zaslúžili o fantastické výsledky našej dcéry na maturitách, v príprave, zdokonaleniu, posunu a hlavne istote s akou pristupovala k samotným skúškam. Prešli sme si viacerými doučovateľmi, ale ani jeden nebol tak profesionálny ako táto škola a jej lektori. Odporúčam a ešte raz ďakujeme


Dana Kučerová
20/03/2020

Pekný deň, rozhodla som sa využiť služby jazykovej školy Reboli na získanie Goetheho certifikátu, keďže som dlhšie pôsobila v Nemecku a učila som sa nemčinu formou dennodenného kontaktu. Používala som ju inuitívne a v jazykovej škole mi lektorka v malej skupinke veľmi príjemným a pochopiteľných spôsobom vysvetlila potrebnú gramatiku. Navyše spontánnym rozhovorom a písomnými úlohami sme sa trénovali aj v ostatných zručnostiach, kde sme odhaľovali svoje slabiny a vedeli sa zamerať na dôslednú prípravu, za čo jej veľmi pekne ďakujem. Verím, že si každý nájde svoj spôsob prípravy, ktorý mu vyhovuje, Keďže škola ponúka možnosti individuálnej ako aj skupinovej výučby. Určite využitie služieb jazykovej školy Reboli vrelo odporúčam, lektorka je veľmi otvorená aj individuálnym zameraniam žiakov. Na yáver len veľka vďaka za
ústretovosť a trpezlivosť... :)


It-Impulse
20/03/2020

S jazykovou školou Reboli spolupracujeme ako firma v rámci jazykového vzdelávania už niekoľko rokov a za ten čas sa z nej stál jeden z našich najsilnejších partnerov a najstabilnejších stavebných kameňov. Naša spolupráca dnes spočíva vo výuke cca 10 skupín, niekoľkokrát týždenne, priamo na pracovisku. Reboli sa pýši skúsenými lektormi, čo sa prejavuje najmä na kvalite a efektivite vzdelávania. Lektori prispôsobujú obsah výuky flexibilne podľa našich potrieb, a vhodne doplňajú klasické vzdelávanie o témy súvisiace s našim zameraním. Musím vyzdvihnúť aj celý servis okolo, počnúc zháňaním výukových materiálov, presun hodín v prípade neprítomnosti, takisto možnosť absolvovať aj lekcie online v prípade akútnej potreby. Podarilo sa nám spoločne zaviesť v rámci firmy aj prípravu na jazykovú certifikáciu, kde naši kolegovia dosahujú skvelé výsledky. Ak to mám zosumarizovať, spoluprácu s jazykovkou Reboli vrelo odporúčam každému firemnému záujemcovi aj mojim známym, nemám za ten čas v rámci našej spolupráce čo vytknúť.

Ďakujem


Jana Juharová
21/08/2019

Chcem sa poďakovať škole REBOLI za super prístup .Navštevujem kurz nemčiny a som veľmi spokojna.P.riaditeľke PhDr Uzíkovej vyjadrujem veľku vďaku za úžasny výklad učiva.


Zuzana Maximová
18/08/2018

Po ukončení jazykových kurzov z nemčiny rada by som sa poďakovala pani PhDr. Viere Uzíkovej za jej vysoko profesionálny ako aj ľudský prístup počas celej prípravy na skúšku z jazyka nemeckého. Po absolvovaní už viacerých kurzov na iných školách, bola pre mňa Jazyková škola Reboli s.r.o. najlepšou voľbou. Vrelo odporúčam všetkým záujemcom o nemčinu jednoznačne využiť služby spoločnosti Reboli s.r.o.


Simona Drobňaková
26/06/2018

Jazyková škola Reboli je najlepšia v Košiciach. Aj napriek mojej náročnej práci a niekedy nedostatku času na prípravu hodín vidím progres v štúdiu. Chcem sa veľmi poďakovať PhDr. Uzíkovej za jej
vysoko profesionálne vedenie hodín, ústretovosť, za snahu posunúť ma na želanú jazykovú úroveň! Pokiaľ skutočne chcete vidieť progres v štúdiu určite odporúčam REBOLI.


Tomáš Pučan
30/05/2018

V jazykovej škole Reboli som absolvoval prípravný kurz na skúšku Goethe-Zertifikat. Týmto by som sa chcel poďakovať pani lektorke PhDr. Uzíkovej za jej vysoko odborný, profesionálny a zároveň priateľský prístup na hodinách. Jazykovú školu Reboli odporúčam každému.


David Sabol
13/03/2018

Absolvoval som už niečo cez 15 vyučovacích hodín a musím konštatovať, že kvalita a profesionalita učiteľa ako aj vysoká flexibilita zo strany vedenia školy u mňa zatial vyvolávajú úplnú skopojnosť. Veľmi dobre investované peniaze. Odporúčam.


Judi Tha
25/01/2018

Akurat som ukoncila kurzy pripravy na skusku z nemeckeho jazyka v v tejto jazykovej skole. Velmi by som sa chcela podakovat mojej pani lektorke za vsetku namahu, ktoru na hodinach vynalozila a za mily a ochotny pristup. Rovnako sa chcem podakovat pani PhDr. Uzikovej. Tuto jazykovu skolu rada odporucim celemu okoliu :-)


Lívia Komjáthyová
08/01/2018

Nedávno som absolvovala kurzy nemeckého jazyka v jazykovej škole REBOLI a bola som nadmieru spokojná. Aj touto cestou sa chcem poďakovať milej a veľmi profesionálnej lektorke, PhDr. Viere Uzíkovej za zaujímavé a osožné hodiny, na ktoré som sa vždy tešila. Vrelo doporučujem túto jazykovú školu.


‎Kristina Takacsova‎
26/09/2017

Ďakujem Goethe-Institutu a jazykovej skole Reboli za 1-mesacne štipendium a tým aj za jedinečnú možnosť zúčastniť sa 4-tyzdnovej intenzívnej výučby nemčiny v Goethe-Institute v Nemecku.


Peter Hanák
09/07/2017

Jazyková škola Reboli opätovne získala ocenenie najlepšia jazyková škola v Košickom kraji, a podľa môjho skromného názoru je najlepšou jazykovou školou na Slovensku. Mal som tu možnosť navštevovať kurzy vedene profesionálnymi a erudovanými lektormi, ktorí sa v daných jazykoch cítia ako doma. Absolvoval som troj, niekedy i štvorhodinové vyučovanie, kde som musel byt neustále v strehu, aká otázka príde nasledujúce a tým plnou mysľou vtiahnutý do jazyka. Lektorky mi nedopriali ani sekundu voľného času, čo hodnotím veľmi pozitívne, pretože človek sa okrem učenia jazyka, naučí i v jazyku rozmýšľať. Okrem odbornosti lektorov, by som chcel vyzdvihnúť i ľudsky prístup, keď som potreboval nejakú hodinu zrušiť alebo nahradiť, vždy mi vyšli v ústrety, čo sa v dnešnej dobe vidí už len zriedka. V neposlednom rade treba spomenúť prijemnú atmosféru na hodinách, vďaka ktorej čas ubehne veľmi rýchlo, a človek sa ani nenazdá, a už dostáva domáce úlohy na ďalšiu hodinu.

Ak sa chcete skutočne cudzí jazyk naučiť a myslite si, že ste antitalent na jazyky, čo bol mimochodom i môj prípad, nemôžete spraviť lepšie rozhodnutie ako rozhodnúť sa pre jazykovú skolú Reboli.


‎Majka Grohoľová
08/05/2017

REBOLI jazyková škola je škola, ktorú keď raz navštívite, nikdy ju nechcete opustiť! Škola, do ktorej sa vždy rada vraciam. Absolvovala som v nej letný jazykový kurz, neskôr aj prax, ako študentka nemčiny a nakoniec ďalší kurz! Nemôžem tejto škole nič vytknúť! Lektorky sú ústretové, flexibilné, a čo je najdôležitejšie, sú na PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI! Spolu so študentami sa tešia z úspechu a smútia z neuspechu! Ale o akom neúspechu to tu píšem? Za pomoci tejto jazykovej školy môžete kľudne na slovo neúspech zabudnúť!
Ďakujem Vám!

Boli ste spokojný/nespokojný s jazykovou školou REBOLI ?

Napíšte nám prosím recenziu:

* Vyplňte prosím všetky povinné polia označené hviezdičkou

Pre odoslanie formulára potvrďte pole "Nie som robot" a zodpovedajte zobrazenú otázku.